Vážení překladatelé.
Smartlation není vaše kokurence
Smartlation je nástroj pro vás.
Je to aplikace, ketrá vám pomůže získat zákazníky z celého světa a ušetřit drahocenný čas

Něco o firmě Smartlation:

  • Technologie: 

Marketplace Smartlation http://www.smartlation.com byla založena v roce 2014 Gilem Tamirem (Gil Tamir) a spol.

- Na základě více než třicetiletých zkušeností o oblasti překládání a korekcí vyvinuli vlastní technologii schopnou rozpoznat text jakéhokoliv souboru - pdf, png, jpeg, jpg, txt, doc, docx, xls včetně rukopisů, skenovaných a focených souborů.
- S textem je možné dále pracovat.
Technologie Smartlation je taktéž schopna zjistit počet slov a písmen textu danných souborů a na základě dalších předem určených faktorů (jako například špatně čitelný dokument, rukopis, profese apod.) vypočítat automaticky cenu projektu. Znamená to tedy, že může být rozdíl v cenové nabídce závislý na výše uvedených faktorech.
- Další výhodou je široká dostupnost jak překladatele tak zákazníka, jelikož
neexistují žádná lokalizační omezení. Jak zákazník, tak překladatel se mohou nacházet kdekoliv na světě.
Smartlation vám takto ušetří mnoho času při práci se soubory i při komunikaci se zákazníky.
- Zkuste českou verzi http://www.profesionalnipreklady.cz

  • Hodnocení překladatele: 

- Každý překladatel má hodnocení, obrovskou výhodou je však skutečnost, že sám překladatel i kdokoliv z jeho přátel má minimální možnost ovlivnit toto hodnocení.
- Hodnocení je automaticky tvořeno systémem na základě několika faktorů - kvalita, rychlost, spolehlivost, časová dostupnost, profese a jiné.
- Hodnocení překladatele zákazníkem je tedy pouze částí celkového hodnocení a hodnotit může jen zákazník vždy po dokončení projektu.
- Jinak tomu je v případě záporného hodnocení, kde systém reaguje radikálněji.
- Smartlation je schopna také automaticky rozpoznat, jedná li se o strojový či nekvalitní překlad a v takovém případě projekt okamžitě pozastavuje a nabídne ke kontrole jinému překladateli nebo korektorovi.

  • Web prezentace: 

- Smartlation nabízí také vlastní webové stránky zdarma, které je možné upravit a propagovat tak své překladatelské služby.
- Překladatelé se mohou registrovat na https://www.smartlation.com/translator/step1/ a získat tak kromě možností Smartlation i vlastní webovou presentaci.


středa 22. března 2017

Ako môže softvér automaticky určit cenu? Ved ta závisí aj od iných faktorov ako od počtu písmen...to mi naozaj pripadá ako ďalšia z platforiem typu "prelozim 1000 slov za 99 centov"...mozno sa mýlim, ale z Vášho popisu mi to tak pripada.


Přáce pro překladatele - Smartlation


Cenu si jako překladatel určuje každý samostatně podle počtu písmen, zdrojového a cílového jazyka, oboru i termínu. To si v systému překladatel nastaví sám a na základě toho již pak systém automaticky počítá. 

Systém je založen na inteligentním algoritmu, který najde toho správného překladatele pro dannou práci, a okamžitě vám vypočítá konečnou cenu, která zahrnuje veškeré faktory.

Vlastně nabídne zákazníkovi několik překladatelů s různými cenami, které si každý překladatel určuje samostatně a navíc je k dispozici i hodnocení překladatelů. Vyzkoušejte si, jak to funguje tady https://www.smartlation.com 
Je možné nastavit i různé ceny pro různé jazyky a skupiny jazyků 
Aplikaci stvořili lidé se 30ti letými zkušenostmi v oblasti překládání, takže berou v úvahu různé faktory v rámci možností internetu. Služba se samozřejmě neustále vylepšuje a rádi se dozvíme od kohokoliv o nedostatcích případně rádi přijmeme návrhy a nápady.


Okomentovat